Podlahové studio BP Parket Praha

majitel firmy
Jako ryze česká firma působíme na českém trhu s podlahovými krytinami již od roku 1994. V naší nabídce najdete širokou škálu podlahovin pro veškeré interiéry od kuchyní přes kanceláře až po zahrady, a to v mnoha druzích a provedeních. Kromě poradenství dodáváme po celé republice podlahy a příslušenství a vždy pracujeme s kvalitními značkami, jako je Steirer parkett, BILAflor, Hoco, Berthold, Timbertop, Balterio, Egger, Gerflor, Floorforever a další výrobci.

6 hlavních důvodů proč zvolit BP Parket

   1. Výhodné ceny
    Příznivých cen dosahujeme díky montáži s vlastními zaměstnanci. Díky tomu, že máme všechny podlahové systémy skladem, jsme flexibilní v objednacích lhůtách i dodávkách.
   2. Dlouholeté zkušenosti a erudované poradenství
    Naše zkušenosti dokládá fakt, že se od roku 1994 zabýváme vlastní výrobou parket. Zároveň dokážeme poradit s výběrem té nejvhodnější podlahové krytiny právě pro váš dům, byt, obchod nebo kancelář.
   3. Kompletní servis a řešení na míru
    Zajistíme konzultace, cenovou kalkulaci, zaměření, dopravu materiálu, měření vlhkosti či renovaci vaší staré podlahy. Pro každého klienta nabízíme individuální řešení podle jeho představ a přání.
   4. Široký výběr podlah a služeb
    V naší nabídce najdete moderní, klasické, nadčasové i luxusní podlahy z exotických dřevin v odlišných, avšak příjemných cenových relacích. Zvolit si u nás můžete i druh způsobu pokládky parket. Celý proces přizpůsobíme vašim požadavkům, ale také doporučíme nejvhodnější postup.
   5. Vlastní prodejna a vzorkovna na Praze 10
    Nabízíme komplexní služby se zaměřením na klasické a mozaikové parkety, plovoucí, vinylové a korkové podlahy, koberce, PVC, palubky a jejich pokládku.
   6. Spolupráce s bytovým architektem
    Naše úspěchy jsou založeny na intenzivní spolupráci s bytovým architektem Janem Josefem. (www.jjosef.com; 604 191 779)
Chcete se poradit a zjistit, kolik by stála vaše podlaha?

Živnostenské oprávnění BP Parket pro služby podlahářství vydané živnostenským úřadem Praha 4